🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Plakaty vintage od wielu lat biją rekordy popularności, jeśli chodzi o aranżację wnętrz.

Plakat do salonu kosmetycznego

Plakaty vintage już od wielu lat biją rekordy popularności, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Główną ideą przyświecającą plakatom vintage jest powrót do przeszłości. Poczynając od architektury i wyboru mebli, a kończąc na dekorowaniu pomieszczeń. Grafiki vintage, utrzymane w stylistyce retro, będą więc wisienką na torcie we wnętrzach, reprezentujących ten klimat. Zasadniczym motywem na tego typu plakatach są przedruki starych posterów, reklam, plakatów propagandowych. Czy też komiksowych wizerunków samochodów, motocykli lub samolotów. Wiele z nich swoim charakterem nawiązuje do amerykańskiej sztuki popularnej lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych dwudziestego wieku.

plakaty vintage

 

Plakaty vintage to dekoracje z hasłami motywacyjnymi

Trącące myszką wizerunki modnych wówczas pin-up girls na plakatach vintage, albo żartobliwe hasła motywacyjne wprowadzają nieco zabawnego nastroju do wnętrza i podkreślają jego klimat retro. Wśród licznych propozycji tego typu dekoracji są również plakaty w stylu vintage z suszonych ziół albo pokryte sepią motywy kwiatowe. Takie wzory znakomicie sprawdzą się jako oryginalna ozdoba kuchni utrzymanej w dawnym stylu. Mogą być też adekwatnym dopełnieniem jadalni, a nawet salonu, w których właściciele zadbali o aranżację w klimacie retro. Wiele plakatów typu vintage to po prostu przedruki nastrojowych reklam dawnych kawiarni, cukierni lub barów. W tej kategorii znajdziemy też afisze, zachęcające do odwiedzenia warsztatu samochodowego, zakładu fryzjerskiego lub kina, albo fragmenty ilustracji ze starych magazynów.

Plakaty vintage tworzą ciepły, przytulny domowy klimat

Plakaty utrzymane w klimacie vintage nadają pomieszczeniom ciepły, przytulny, domowy klimat. Dlatego też doskonale sprawdzą się też we współczesnych restauracjach lub pubach. Zapewnią nietuzinkowy charakter wnętrzom i przyciągający klientów oryginalnością elegancki, a zarazem swojski styl lokalu. Na stronie internetowej. https://plakatowe.pl/kategoria-produktu/plakaty-retro-vintage/ znajdziemy wiele propozycji plakatów vintage, które świetnie się sprawdzą w stylistyce retro. Każdy z zaprezentowanych plakatów można zamówić w wersji obramowanej lub bez ramy.

  • plakaty vintage z wizerunkiem pin-up girl
  • plakaty vintage z hasłami motywacyjnymi
  • plakaty vintage z ziołami

Zobacz podobne plakaty na stronie naszego sklepu 

Plakaty vintage
plakat z biedronką
plakaty vintage