20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Plakaty do sypialni – pomysły na nowoczesne wnętrze bez remontu

plakaty z napisami do sypialni

Plakaty do sypialni oraz obrazy to dobry pomysł. Dekorowanie sypialni wymaga bardzo specyficznego podejścia, bo chociaż liczy się spójność kompozycji i efekt wizualny w rzeczywistości pomieszczenie to wyposaża się dla siebie, a nie na pokaz. Oczywiście przy planowaniu aranżacji to, czy plakat w sypialni spodoba się znajomym i wpadającym z wizytą sąsiadom jest kwestią drugorzędna, ale jednak wybierając meble do salonu czy urządzając przedpokój częściej zastanawiamy się nad tym, co powie najbliższa przyjaciółka.

Sypialnia jest miejscem intymnym, do którego wpuszczamy jedynie bardzo osobistych gości, dlatego o jej wystroju i wybranych dekoracjach decydujemy wyłącznie tworząc atmosferę, w której czujemy się najlepiej. Plakaty do sypialni sprawdzą się doskonale.

plakat do sypialni

Plakat w sypialni to nowoczesna i modna dekoracja

Do sypialni pasują zarówno plakaty z napisami, jak i plakaty z kwiatami czy z widokami pod warunkiem, że zostaną odpowiednio dobrane do wystroju oraz, że będą sprzyjały relaksowi i tworzyły spokojny klimat. Z tego powodu najlepsze są te dekoracje, które przedstawiają klimatyczne nastrojowe krajobrazy, subtelne kompozycje kwiatowe, stonowane uspokajające abstrakcje – plakaty do sypialni o lekkich falujących liniach i w pastelowych kolorach. Może to też być plakat do sypialni z widokiem nocnego miasta, skąpanego w światłach latarń mostu a nawet motoryzacyjna, jeśli nie przedstawia dynamicznej, spowitej płomieniami corvety.

W dekorowaniu sypialni plakatami istotna jest również kolorystyka .Powinny zostać zachowane w tonacjach spokojnych, odbiegających od ostrych kontrastowych zestawień, które pobudzają umysł i nie pozwalają na odpoczynek. Jeśli pojawią się plakaty w kolorach intensywnej czerwieni powinny tematyką nawiązywać do relaksu i przeznaczenia pomieszczenia. Przykładem plakatu do sypialni  jest klimatyczny zachód słońca w egzotycznym afrykańskim krajobrazie, który pomimo intensywnych barw budzi skojarzenia z nadchodzącym wieczorem i porą snu.

Zakup plakatu do sypialni do dobra decyzja

W zakładce https://plakatowe.pl/kategoria-produktu/plakaty-do-sypialni/ zaprezentowana kolekcja plakatów do sypialni stanowi przykład wszechstronności tematycznej, wskazującej na nieograniczoną ilość opcji aranżacyjnych. Sypialnie można dekorować:

 • motywem kwiatowym na plakacie,
 • plakatem z pejzażem o charakterze nostalgicznym, egzotycznym,
 • motywem afrykańskim na plakacie do sypialni
 • widoczkiem pięknego spokojnego wodospadu.

Znajdą się tu również niezwykle kompozycje prezentujące samotne drzewa na pustkowiu, rozpędzone konie, nocne ulice miast, wąskie uliczki i przejścia oraz dziesiątki innych propozycji, które mogą ozdobić sypialnię.

Tutaj znajdziesz piękne plakaty do sypialni

plakaty do sypialni

zobacz w sklepie

plakat do sypialni turkusowe usta

zobacz w sklepie

plakat kocham spać

zobacz w sklepie

Szukasz dekoracji do sypialni? Sprawdź ofertę w naszych sklepach:

 • https://plakatowe.pl/dekoracje/obrazy-do-sypialni/;
 • https://ajzo.pl/do-sypialni;
 • https://ornamentyka.pl/naklejki/plakaty-do-sypialni/;
 • http://plakatynasciany.pl/dekoracje/plakaty-do-sypialni/;
 • http://alarte.pl/fototapety_do_dekoracji/sypialni.html;
 • http://art-newmedia.com/obrazy_do_sypialni.html;
 • http://art-newmedia.com/fototapety_do_sypialni.html;
 • http://art-newmedia.com/plakaty_do_sypialni.html/;
 • http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-sypialni/;