20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Plakaty z cytatami na ścianę do sypialni, salonu, jadalni, kawiarni, baru

żółty plakat z czarnym napisem

Plakaty z cytatami to doskonale wszystkim znana forma dekoracji ściennych. Poza tradycyjnymi wycinkami tekstów czy słynnymi powiedzeniami jeszcze bardziej słynnych ludzi dodać także popularne powiedzonka, klasyczne slogany czy zwroty z mowy potocznej. Do takich tekstów można też zaliczyć hasła motywujące, czyli swoją treścią przypominające o własnej wartości, o nieograniczonych możliwościach, zachęcające do działania. Każdy z takich plakatów z cytatami doskonale sprawdzi się zarówno w charakterze fototapety ściennej, jak i plakatu czy obrazu, a nawet naklejki na dowolny domowy mebel czy drzwi.

plakat żółte napisy

 

Plakaty na ściany nowoczesną sztuką dekoracji

Cytaty na ścianę to w większości przypadków plakaty i obrazy z tym, że te pierwsze z uwagi na swój charakter częściej posiadają w założonej kompozycji jakikolwiek napis. Nowoczesna sztuka powoli utożsamia plakat z obrazem, a w wielu kolekcjach można znaleźć zakwalifikowane do tych ostatnich właśnie typowo plakatowe grafiki z hasłem czy cytatem znanej osoby. Wśród plakatów z cytatami dominują właśnie te swojskie, uzupełnione o hasła motywacyjne i powiedzonka z mowy potocznej, zachęcające do uśmiechu od rana, do działania, zapewniające o spełniających się marzeniach czy możliwym do osiągnięcia sukcesie.

Plakaty z cytatami najlepszą formą motywacji

Cytaty i powiedzonka mogą motywować, ale mogą też być elementem sztuki, piękna albo mądra maksyma wypowiedziana przez znana postać, która nie tylko daje do myślenia, lecz może też być dodatkiem do pięknej graficznej kompozycji. Przykładem są fototapety z pięknymi kompozycjami kwiatowymi uzupełnione o napisy wykonane kaligraficznym ręcznym pismem stanowiących równie efektowną i romantyczną ozdobę. W pokoju nastolatka designerskim dodatkiem może być ściana z łacińską maksymą „Carpe diem” wypisaną kredą na tablicy, czy też przypiętym na karteczce dającym do myślenia stwierdzeniem: „Lost time is never fund again” przypominającym, że czas stracony jest nie do odzyskania. Tu znajdziesz najlepsze cytaty na plakatach: https://plakatowe.pl/kategoria-produktu/plakaty-z-cytatami/

Plakaty z cytatami to świetny dodatek do pokoju nastolatka, któremu warto przypominać podstawowe życiowe prawdy. To również efektowna i motywująca ozdoba sypialni, w której każdego ranka wstając z łóżka można dodać sobie energii hasłem na wzmocnienie. Plakaty z cytatami to także ciekawe pomysły na udekorowanie firmowego korytarza, szkolnej klasy, pubu czy biura, a więc każdego takiego miejsca, w którym warto pamiętać o pewnych życiowych mądrościach i zastanowić się nad nimi w kontekście wykonywanych zajęć. Poza wszelkimi mądrościami cytaty są również nietypową i designerską dekoracją, dzięki której wnętrze zmienia się i nabiera nowoczesnego charakteru. Najpopularniejsze plakaty to :

  • plakaty z sentencjami
  • plakaty z cytatami
  • plakaty z maksymami
  • plakaty ze złotymi myślami

Znajdziesz je tutaj

fioletowy plakat na ścianę

zobacz w sklepie

plakat o uśmiechu

zobacz w sklepie

plakaty do salonu z napisami

zobacz w sklepie