Plakaty do salonu

Zobacz w sklepie

Plakaty z napisami

Zobacz w sklepie

Plakaty krajobrazy

Zobacz w sklepie

Plakatowe nowości

Plakaty z reprodukcjami

Zobacz plakaty

O plakatach

Zdobienie ścian pomieszczeń plakatami to jeden z ulubionych sposobów dekoratorskich na dodawanie charakteru wnętrzom. Oprócz niewątpliwych walorów ozdobnych plakatów, w wyjątkowy sposób mogą one również wyrażać osobowość właściciela danej przestrzeni, zależnie od wieku, płci i zainteresowań. Odpowiednio dobrane plakaty będą świetnie wyglądać w każdym pokoju naszego domu, poczynając na przedpokoju, a kończąc na królestwie najmłodszych. Serdecznie polecamy plakaty do salonu, którymi upiększysz ściany w swoim mieszkaniu. Nadadzą też nietuzinkowy charakter pomieszczeniom biurowym lub lokalom usługowym, szczególnie kafejkom, barom lub restauracjom. Wśród różnorodności wzorów na plakatach ściennych, na pierwszy plan wybijają się grafiki typograficzne, prezentujące hasła i cytaty o charakterze motywacyjnym. Utrzymane na ogół w czarno – białej kolorystyce „złote myśli” mogą pełnić funkcję kodeksu, przypominającego o zasadach panujących w domu, wyrażać uczucia i emocje lub – ujęte w żartobliwą formę – wzbudzać wesołość.

Oprócz napisów, bardzo popularnym motywem na plakatach są proste rysunki lub przedruki znanych ilustracji. Mamy też wybór, jeśli chodzi o eksponowanie plakatów: można je wieszać bezpośrednio na ściany, wkładać w antyramy lub oprawiać w ramy. Te ostatnie nadadzą elegancji nowoczesnej formie dekoracji, jaką są plakaty i pomogą wkomponować je w ogólną aranżację danego wnętrza. Zwiększą też atrakcyjność tych ozdób ściennych, stanowiąc ich znakomite dopełnienie, które jednocześnie nie przytłoczy tego, co najważniejsze, czyli wnętrza kompozycji. Należy bowiem pamiętać o tym, że choć plakat jest niezwykle prostą formą dekoracji, prezentującą spokojne i zrównoważone wzornictwo, niesie ze sobą bardzo silny przekaz ujęty w graficzną formę. To właśnie owy przekaz stanowi kwintesencję tego typu zdobnictwa ściennego. Wśród plakatów na ścianę mamy do wyboru również wydrukowane na grubym papierze plakatowym reprodukcje malarskie, wesołe grafiki powstałe z myślą o ozdabianiu pokojów dzieci lub – łączące funkcje estetyczne z edukacyjnymi – rysunki przedstawiające mapy świata.

Nasza oferta

U nas kupisz plakaty do dekorowania ścian. Oferujemy nowoczesne wzory oraz oryginalne projekty wykonane przez naszych artystów. Plakaty wykonujemy z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu istnieje możliwość całkowitego dopasowania wymiarów oraz zmiany koloru i napisu na projekcie. W naszym sklepie zamówisz plakaty oprawione w ramę, które są gotowe od razu do powieszenia na ścianę. Plakat to również idealny pomysł na prezent. Konieczno zobacz wszystkie nasze oryginalne projekty.