Plakaty dla fizjoterapeutów, gabinetów rehabilitacji i masażu
Plakaty czarno-białe z jednym kolorem
plakaty
plakaty
plakaty
Plakaty czarno-białe z jednym kolorem
Plakaty czarno-białe z jednym kolorem
Plakaty czarno-białe z jednym kolorem
Plakaty czarno-białe z jednym kolorem
Plakaty motywacyjne
plakaty
plakaty
plakaty
plakaty
Plakaty beżowe i kremowe
plakaty
plakaty
plakaty
Wystrój siłowni wymaga starannego przemyślenia. Nie jest bez znaczenia, w jakim otoczeniu odbywa się codzienny, często bardzo męczący trening. Miejsce to nie musi być wcale zimną salą z olejnymi lamperiami. Dzięki odpowiednim plakatom nie tylko całkowicie zmieni się jego klimat, ale też pojawi się spora motywacja do pracy. Plakaty na siłownię to przede wszystkim obrazy prezentujące nienaganne sylwetki kulturystów, idealnie wymodelowane ciała kobiet i mężczyzn.
Siłownia przez wiele dziesięcioleci dla przeciętnego Polaka była miejscem niedostępnym. Modelowanie ciała nie miało racji bytu z uwagi na ówczesny styl życia i wypełnione do maksimum obowiązkami dni. Dziś nie liczy się już praca od 7.00 do 15.00 a potem obowiązki rodzinne. Mając większą swobodę w dysponowaniu własnym czasem otrzymaliśmy też dostęp do takich rewolucyjnych wynalazków, jak rowerki treningowe czy bieżnie. Poza tym zmieniło się podejście do dbania o własną sylwetkę i uprawiania aktywności fizycznej. Do tego celu siłownie powstają też w wielu prywatnych domach.
Wizerunki postaci na takich plakatach niemal pozwalają uczyć się anatomii. Tak doskonale wyrzeźbione są bicepsy, tricepsy i inne mięśnie. Prezentują one osobom przebywającym w siłowni wizję, do której dążą, ostateczny cel.
Plakaty na siłownię oprawione w czarne ramy
Nieco innym aspektem, na jaki warto zwrócić uwagę w odniesieniu do plakatów do siłowni jest sposób prezentacji postaci. Nie bez znaczenia jest tu stonowana kompozycja kolorystyczna, najczęściej ograniczona do odcieni szarości, czerni i bieli. Czasami pojawia się też tajemnicza mgiełka, odblask światła na lśniącej skórze, dzięki którym scena nabiera prawdziwej magii. Sprawia ona, że dążenie do poprawienia własnego ciała przestaje być monotonnym powtarzaniem tej samej czynności i litrami wylanego potu.