🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Dekorowanie studia Pole dance nigdy nie było prostsze

Plakaty do studia pole dance to wspaniała kolekcja skierowana do wszystkich miłośniczek i miłośników tego sportu. Co więcej, tematyczne dekoracje z napisami, urokliwe grafiki ślicznie wyglądać będą za równo w sali pole dance jak i na ścianie w domu pole dancerki lub pole dancera.

Odpowiednia dekoracja do studia tańca to taka, która nie tylko dopasuje się tematyką ale i wyróżni się swoim designem. Idealny dobór kolorów, fantastyczne grafiki – to perfekcyjna kompozycja, która zachwyci odwiedzających nie tylko salę tańca ale i gości odwiedzających Twój dom. Poprzez wieszanie plakatów pole dance w sypialni lub w salonie wyrażasz siebie oraz swoje zainteresowania. To właśnie dekoracje, z którymi możesz się utożsamić czynią w pełni Twój dom Twoim domem.

Plakaty pole dance projektowane w różnych stylach

Zależy nam, aby proponowane przez nas dekoracje nie były monotonne i aby każdy mógł dopasować plakat do wnętrza jakie już istnieje. Z tego powodu mamy w ofercie plakaty, którymi z powodzeniem upiększysz każdego rodzaju wnętrze. Do bardziej nowoczesnych, nawet loftowych wnętrz polecamy plakaty minimalistyczne, z motywem kobiet przedstawiających figury pole dance. Do jasnych, przestronnych wnętrz rekomendujemy plakaty z dodatkiem koloru. We wnętrzu glamour natomiast świetnie sprawdzą się plakaty z imitacją błyskotek – brokatu oraz metalicznych detali.

Co przedstawiają plakaty pole dance?

  • Plakaty są z motywem grafik tańczących kobiet
  • Dekoracje są w stylu bajkowym, przedstawiające jednorożce
  • Ozdoby zawierają motywujące do działania napisy

Plakat do studia pole dance - Życie jest za krótkie

W jakich kolorach projektujemy plakaty pole dance?

Plakaty do studia pole dance wykonujemy w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki której dopasujesz plakat do wnętrza. Plakaty wykonywane są w czerni i bieli, różu i granacie. Pamiętaj, że masz również możliwość zamówienia plakatu w wybranym przez Ciebie kolorze. Dzięki Temu spersonalizujesz dekoracje ścienne tak, by współgrały z kolorem przewodnim w Twoim studiu lub mieszkaniu.