🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Plakaty na ścianę czarno-białe niezwykle stylowa propozycja dekoratorska, dzięki której możemy ubrać dane wnętrze w słowa

plakaty na ścianę czarno-białe

Plakaty na ścianę czarno-białe są niezwykle stylową propozycją dekoratorską. Dzięki której możemy ubrać dane wnętrze w słowa, tworzące hasła filozoficzne, motywacyjne lub humorystyczne. Plakat na ścianę czarno-białe to forma przedstawienia określonej treści w prostej formie graficznej, opartej na silnym kontraście. Ozdobną funkcję na plakatach na ścianę czarno-białe pełni w niej również czcionka, a litery lub cyfry, występujące na tego typu plakatach. Bardzo często stanowią sedno ich artystycznego wyrazu. Charakteryzujące się oszczędną kolorystyką dekoracje na ścianę czarno-białe zawierają ponadczasowe mądrości. Deklaracje uczuć, zbiory zasad, panujących w domu, cytaty z książek, fragmenty popularnych piosenek, przepisy kulinarne lub żartobliwie hasła. Teksty na plakatach na ścianę czarno-białych często są w języku angielskim. Zdarza się również, że zamiast słów występuje na nich prosty rysunek, który doskonale wpasowuje się w czarno-białą stylistykę plakatu.

plakaty w odcieniach szarości

Plakaty na ścianę czarno-białe to stylowe dekoracje Twojego wnętrza

Plakat na ścianę czarno-biały, jest uniwersalną dekoracją, nadającą się do dopełnienia niemal każdej aranżacji. Plakaty na ścianę czarno-białe sprawdzą się zarówno w przesyconych bielą wnętrzach, urządzonych w stylu skandynawskim i minimalistycznym, jak również w pomieszczeniach barwnych. Kwadratowy i prosty styl czcionki na grafikach na ścianę czarno-białych znakomicie wpasuje się w nowoczesny design, na przykład loftu. Zaś ozdobna kursywa z licznymi zawijasami doskonale uzupełni wystrój wnętrza vintage lub o charakterze rustykalnym. Odpowiednio dobrane ramy wspaniale dopełnią charakteru dekoracji, podkreślając dobitniej główny przekaz hasła zaprezentowanego na plakacie na ścianę czarno-białych. Na ogół można je zamówić razem z plakatem albo dopasować samą grafikę do posiadanej w domu ramy.

Plakaty na ścianę czarno-białe do salonu, biura, baru i restauracji

Na stronie internetowej https://plakatowe.pl/kategoria-produktu/plakaty-w-odcieniach-szarosci/ znajdziemy bogactwo czarno-białych plakatów, które – odpowiednio dobrane – będą świetnie wyglądać w każdym pokoju naszego domu, poczynając na przedpokoju, a kończąc na królestwie najmłodszych. Grafiki na ścianę czarno-białe mogą też nadać nietuzinkowego charakteru pomieszczeniom biurowym lub lokalom usługowym. Szczególnie kafejkom, barom lub restauracjom. Polecamy :

  • plakaty na ścianę czarno-białe z sentencjami
  • plakaty na ścianę czarno-białe  z modnymi cytatami
  • plakaty na ścianę czarno-białe z napisami motywacyjnymi

 

Zobacz plakaty na ścianę czarno-białe na stronie naszego sklepu

obrazy do przedpokoju
plakaty na klatkę schodową
plakaty czarno-białe