Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Plakaty z napisami w ramie do upiększenia ścian w salonie, sypialni, jadalni

plakaty z motywacyjnymi napisami różowe

Plakaty z napisami w ramach towarzyszy współczesnej cywilizacji niewiele ponad wiek, bowiem jego początki wiążą się z przełomem XIX i XX wieku, kiedy to narodziła się technika druku bez tzw. składu. Plakaty z  napisami, jako następca afiszy informacyjnych był już nie tylko formą zbliżoną funkcjami do gazety czy czasopisma, ale przykładem artystycznego wyrazu, a więc swoistym dziełem sztuki. Przez lata forma plakatu z napisami zmieniała się podobnie, jak przekazywane przez niego treści, zazwyczaj związane z wydarzeniami politycznymi, kulturalnymi, stylem życia czy określona popkulturą. Dziś plakat z motywacyjnymi cytatami jest już nieco mniej agresywny, a z ulicznych słupów trafia coraz częściej do wnętrz, jako niestandardowy nowoczesny element wystroju.

różowy plakat motywacyjny

Plakaty z napisami modnym elementem dekoracji

Wśród plakatów z motywacyjnymi napisami w ramach wykorzystywanych w aranżacjach znajduje się szczególna grupa kompozycji z hasłami motywacyjnymi. To zazwyczaj jednolite w kolorze plansze, na których umieszczono określone hasło, zdanie lub pojedyncze wyrazy mające na celu wywołanie specyficznej reakcji, jaką jest podjęcie działania, wiara we własne możliwości, wyższa samoocena czy lepszy humor na początku dnia. Oczywiście z plakatami z motywacyjnymi napisami jest jak z powtarzanymi dzieciom nakazami – im częściej je słyszą, tym mniej maja ochotę ich przestrzegać, dlatego też plakat motywacyjny działa przez chwile, a potem jest ciekawym elementem wystroju, na który reagują bardziej nasi goście niż mieszkańcy. Zobacz najmodniejsze plakaty z napisami motywacyjnymi: https://plakatowe.pl/kategoria-produktu/plakaty-motywacyjne/

Z drugiej strony taki stosunek do znajdujących się na plakatach haseł nie jest niepożądany, bo przecież mieszkania urządzamy wprawdzie dla siebie i z myślą o własnej wygodzie, ale tworząc estetyczną kompozycję z dbałością o jej szczegóły myślimy też o tym, jak nas zobaczą inni. Z tego powodu plakat z napisami może być przykładem naszej nowoczesności, bycia na czasie, zgodnie z nowymi trendami, czyli bycia cool, jak mówią młodzi ludzie. Kompozycje tego rodzaju doskonale też sprawdzą się w pokojach nastolatków, którzy lubią wyrażać kontrowersyjne treści poprzez różnego rodzaju napisy, a podkreślenie swojego stosunku do świata lepiej wygląda na plakacie niż na ulicznym graffiti. Plakaty z napisami polecamy do dekoracji :

  • nowoczesnego salonu
  • modnej sypialni
  • stylowej jadalni
  • oryginalnego pokoju nastolatka

Plakaty z napisami dla każdego

Plakaty z napisami to dekoracje dla każdego, choć dobór treści wymaga uwagi i starannego przemyślenia. Istnieją hasła o bardzo ogólnej wymowie, mówiące o dobrej stronie marzycielskiej natury, zachęcające do stawiania czoła przeszkodom i do bycia szczęśliwym każdego dnia. Jest również grupa haseł nawiązujących do tematów typowo dla dorosłych, albo typowo młodzieżowych. Faktem pozostaje, iż codzienne przypominanie sobie zaraz po wstaniu z łóżka, że jutro też jest dzień, albo, że niedługo będzie weekend pozwala znacznie łatwiej stawić czoła problemom.

Propozycje plakatów z napisami znajdziesz w naszym sklepie

plakaty z czerwonymi napisami

zobacz w sklepie

plakat energia

zobacz w sklepie

plakat w ramie z motywacyjnym napisem

zobacz w sklepie