🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Plakaty z grafiką na ścianę inspirującą dekoracją do Twojego wnętrza

plakaty na ściany

Plakaty z grafiką na ścianę to modna dekoracja do Twojego domu. Grafiki wydrukowane w formie plakatów to uniwersalna forma dekoracyjna, która podkreśli charakter każdego pomieszczenia. Bogactwo wzornictwa i kolorystyki pozwoli nam dopasować plakat z grafiką do ogólnej aranżacji wnętrza, zaś dostępność tego typu dekoracji w Internecie pozwala szybko wybrać odpowiedni plakat z grafiką na ścianę.

Współczesne plakaty z grafiką na ścianę charakteryzuje różnorodność stylów i przedstawionych motywów. Niektóre z nich to wzory, które powstały z myślą o pełnieniu funkcji dekoracyjnych we wnętrzach. Z kolei inne to po prostu prace malarskie albo graficzne lub też kolaże z fotografiami, które ujęte w formę plakatów z grafiką na ścianę zostały przystosowane do dekorowania ścian.

plakaty na zamówienie

Plakaty z grafiką na ścianę nowoczesną sztuką dekoracji

Samo pojęcie plakatu z grafiką na ścianę znacznie odbiega od swojego pierwotnego znaczenia. Niegdyś oznaczało obwieszczenie lub anons o charakterze wybitnie informacyjnym, którego stylistyka była tak pomyślana, aby trafić do świadomości jak najszerszego kręgu odbiorców. Wraz z upływem lat sztuka plakatowa z grafikami na ścianę sama w sobie zaczęła stanowić odrębną formę artystycznego wyrazu, chętnie wykorzystywanego również przy dekoracji wnętrz.
Duże wrażenie robią na plakatach ściennych fotografie, które powiększone i dodatkowo oprawione w ramy zyskują na szlachetności. Czarno-białe zdjęcia ze zmysłowymi kobiecymi portretami lub zbliżeniami oczu lub ust to propozycje dla odważnych, przeznaczone do nowoczesnych wnętrz w stylu minimalistycznym.

Polecane plakaty z grafiką na ścianę:

  • plakaty w ramie z motywem typograficznym
  • plakaty na ścianę z kolorową grafiką
  • plakaty na ścianę z ornamentem

Wybierz plakaty z grafiką na ścianę pasujące do Twojego wnętrza

Na stronie internetowej plakaty z grafiką na ścianę znajdziemy też plakaty na ścianę z motywami inspirowanymi polskim folklorem. Styl rustykalny i retro to aranżacje, w których takie wzory będą wyglądały najlepiej.

https://plakatowe.pl/shop/

Wśród plakatów z grafiką na ścianę szczególnie wyróżniają się również barwne wzory, stylizowane na marokańskie mozaiki, jakby żywcem wyjęte ze ściany kamienicy w Marrakeszu. Ciekawym rozwiązaniem są także plakaty z grafikami z mapą świata, które obok roli dekoracyjnej pełnią też funkcję edukacyjną. Taka ozdoba będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji pokoju młodzieżowego, jak również biblioteki, szkoły lub biura podróży.

Najmodniejsze plakaty z grafiką na ścianę znajdziesz na stronie sklepu

plakaty na ścianę czarno-białe

zobacz w sklepie

plakat z grafiką

zobacz w sklepie

plakat z grafiką

zobacz w sklepie