🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Retro styl na plakatach i obrazach to doskonała propozycja do dekoracji wnętrz

obrazy w stylu retro

Retro styl na plakatach ponadczasową dekoracją na ściany

Retro styl na plakatach i obrazach to doskonała propozycja do dekoracji wnętrz w Twoim domu. Zarówno pojęcie retro, jak i vintage to terminy nie do końca określające konkretny styl, stwarzające ogromne możliwości aranżacji. Wynika to z faktu, że każdy z tych terminów odnosi się ogólnie do tego, co było kiedyś i ma minimum 20 lat. W rzeczywistości takie stwierdzenie oznacza, że wnętrzem w stylu vintage może być zarówno monotonny „plastikowy” salonik z lat 70-tych, jak i pełna różyczek i ciężkich draperii sypialnia stylizowana na początek XX wieku.

plakat retro aniołki

Dekoracje retro to bardzo szeroka i zarazem bogata kategoria obrazów, plakatów, tapet czy naklejek, które w zasadzie przyjmują nowoczesną formę w sensie technicznym, lecz symboliką i wzornictwem nawiązują do okresu, któremu pragniemy hołdować urządzając wnętrze. Do bardziej charakterystycznych i wyjątkowo wyróżniających się w grupie retro stylu na plakatach należą z pewnością dekoracje w stylu pop art. Tutaj znajdziesz plakaty i obrazy w stylu retro: https://plakatowe.pl/kategoria-produktu/plakaty-retro-vintage/

18 170 
18 170 
18 170 
18 170 
18 170 
18 170 

Retro styl na plakatach i obrazach rodzajem sztuki na ściany

Sztuka ta miała swoje przysłowiowe pięć minut zaraz po zakończeniu II wojny światowej i nigdy już – w przeciwieństwie na przykład do plakatów – nie zagościła w salonach czy sypialniach. Dziś, w okresie mody na styl retro pop art powraca, jako motyw fototapet, obrazów czy naklejek, a uzupełniają ją kompozycje czarno-białe w stylu retro na plakatach i obrazach z czasów Chaplina czy Audrey Hepburn. Polecamy:

  • plakaty w ramach
  • plakaty z pin up girl
  • plakaty w doskonale dobranej kolorystyce
  • plakaty z doskonale dobranymi motywami

 

Plakaty i obrazy w retro w stylu znajdziesz na stronie naszego sklepu

plakat z biedronką

zobacz w sklepie

plakat retro

zobacz w sklepie

plakat w stylu vintage i retro

zobacz w sklepie