🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
tworzony
Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Plakaty pozłacane to luksusowa dekoracja ścian wielu pomieszczeń. Niewątpliwie ten wyjątkowy kolor, który często kojarzy nam się z dobrobytem i luksusem. Przede wszystkim teraz może zagościć na ścianach w Twoim mieszkaniu i doskonale je dekorować.

Plakaty pozłacane wzbogacą luksusowy wystrój Twojego wnętrza

Plakat pozłacanyNa plakatach w złotym kolorze możemy zauważyć niesamowite motywy nawiązujące do roślinności oraz kobiecej mody. Godne uwagi na naszej stronie internetowej są napisy, które przedstawiają zwroty z naszego codziennego życia, zaobserwujesz również takie, które zostaną zrozumiane tylko przez kobiety. Dodatkowo jeżeli jesteś miłośnikiem czworonożnych przyjaciół człowieka również znajdziesz odpowiedni złocony plakat do Twojego domu.

Plakat pozłacany możesz również umieścić w swoim studiu fryzjerskim. Ponieważ możemy zauważyć na plakatach złoconych nawiązujące do zawodu fryzjera napisy oraz narzędzia. Z pewnością doskonale będą zdobić Twoje wnętrze salonu fryzjerskiego, a odwiedzające Cię klientki zwrócą uwagę na wyjątkową dekorację ścian.

Plakaty złocone idealnie odnajdą również swoje miejsce na ścianach w salonie fryzjerskim

Oferowane pozłacane plakaty jakie widnieją na naszej stronie internetowej wyprodukowane są z grubego papieru. Dodatkowo widniejące złocenie jest możliwe dzięki specjalnemu laminatowi nakładanemu ręcznie. Za pomocą tej techniki mamy pewność, że złocony plakat będzie spełniał wszelkie Twoje oczekiwania. Dodatkowo wywołując uśmiech na Twojej twarzy. Plakaty pozłacane stworzymy pod wymiar Twojej ramki. Natomiast jeżeli nie posiadasz ramki do plakatu możesz dokupić ją także na naszej stronie. Przede wszystkim zyskujesz możliwość wyboru koloru ramki, która doskonale może współgrać z dodatkami w Twoim pomieszczeniu gdzie zawiśnie plakat.